Shamrock Golden Dancer “Mara”

Meloak Dancing Storm x ICh Shamrock Diamond Symphony
Születési idő : 2009.06.03
Tenyésztő: Dr Bárdossy Eszter
Szűrései: HD-A, ED-0/0, OCD-0, Szemek tiszták, prcd-PRA-, GR_PRA1-, &2, GR-MD mentes
Kiállítási eredményei:
Tenyészszemle, Képességvizsga
Vadászati Alkalmassági Vizsga
Nehezített Vércsapaverseny (2014): 3.hely III.díjban
*2017 GRK Év kutyája*
*2018 OTP Top Dog*
Hungaria Show Champion
Szerb Champion
Szerb Grand Champion
Szerb Veteran Champion
Hungaria Veteran Champion
Szlovák Veteran Champion
Osztrák Veteran Champion
Horváth Veteran Champion
MKSZ Veteran Champion
Dortmund Europasieger: Kitűnő3 (fiatal osztály)
Világkiállítás Dánia: Kitűnő, 10-es szűkítésben (61 fiatal közül)
2010 Golden Speciality Show: HPJ, Best Junior, Junior Best in Show
2011 Cruft’s: Yearling osztály 10-es szűkítés
GRK Veteran Klubgyőztes 2017 & Veteran BIS
GRK Veteran Klubgyőztes 2018 & Veteran BIS
HPJ, Best Junior, Junior Winner, Junior Best in Show, 19*CAC, 6*R.CAC, 3*CACIB, R.CACIB, BOS, 4*HFGY, BOG, BIS 7., 38*V.CAC, 7*Vet.BIS

Pedigree – K9 data

Kiállítások


2009.09.26 – HRK KlubNagyon ígéretes 4Bíró: Catherine Collins (Ir)
2009.10.02 – Komárom CACIBNagyon ígéretes 1, Best BabyBíró: Gyárfás Mariann (H)
2009.10.03 – Komárom CACIBNagyon ígéretes 3Bíró: C.V. Sundersan
(IND)
2009.11.28 – Budapest CACIBNagyon ígéretes 1, Best BabyBíró: Rui Oliveira (P)
2009.11.28 – Budapest CACIBNagyon ígéretes 1, Best BabyBíró: Damir Skok (Cr)
2010.04.03 – Miskolc CACIBKitűnő 3Bíró: Korózs András
2010.04.04 – Miskolc CACIBKitűnőBíró: Pietro Marino (I)
2010.05.07 – VHD EuropasiegerKitűnő 3Bíró: Kari Jarvinen (FIN)
2010.05.23 – Komárom CACIBKitűnőBíró: Luis Catalan (P)
2010.05.07 – Székesfehérvár CACKitűnő 3Bíró: Gyárfás Mariann (H)
2010.06.24 – WDS -Herning, DániaKitűnő, 10es szűkítésBíró: Claudio de Giuliani (IT)
2010.09.11 – HRK Speciál CACKitűnő 1, HPJ, Best Junior, Junior BISBíró: dr. Szilágyi Judit
2010.10.17 – Komárom CACIBKitűnő 2Bíró: Davor Javor (Hr)
2010.11.19 – Zágráb SpeciálKitűnő 3Bíró: Jan Roger Sauge (N)
2010.11.20 – Zágráb CACIBKitűnő 1, Junior WinnerBíró: Davor Javor (Hr)
2011.03.10 – Cruft’s, Birmingham10es szűkítésbe került az osztályában!Bíró: Henric Fryckstrand (SE)
2011.04.25 -HRK KlubkiállításKitűnő 2, R.CACBíró: Lynne Hennessy (GB)
2011.04.25 – Szilvásvárad CACIBKitűnő 1, CACBíró: George Hennessy (GB)
2011.05.28 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, CACBíró: Gyárfás Mariann (H)
2011.05.29 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, CACBíró: Erdős László
2011.06.26 – Szigetvár CACKitűnő 1, CACBíró: Korózs András
2011.08.27 – Debrecen CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOB, BOGBíró: Morag Conolly (Irl)
2011.08.28 – Debrecen CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Carol Wright (Aus)
2012.08.12 – Esztergom CACKitűnő 1, CACBíró: Jana Janek (Sk)
2012.09.09 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 2, R.CACBíró: Jana Janek (Sk)
2012.10.14 – Dunaújváros CACKitűnő 1, CACBíró: Baumann Anita
2013.04.06 – Pápa CACKitűnő 1, CACBíró: Korózs András
2013.06.15 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, CAC, CACIBBíró: Tarján Annamára
2013.06.16 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, CACBíró: Jana Janek (Sk)
2013.10.18 – GRK KlubkiállításKitűnő 4Bíró: Julie Seamons (UK)
2013.10.20 – Komárom CACIBKitűnő 4Bíró: Herbert Klemann (D)
2015.05.01 – GRK Speciál CACKitűnő 1, CACBíró: Claudia Berchtold (A)
2015.05.10 – OTK CACKitűnő 1, CACBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2015.06.20 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, CACBíró: Dr Ümit Özkanal (Tr)
2015.06.21 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, CACBíró: Dr Sipos Márta (Rs)
2015.10.09 – GRK KlubkiállításKitűnő 1, CACBíró: Antonio Lopez Noguera (Es)
2016.01.10 – President CupKitűnő 2, R.CACBíró: Kardos Vilmos
2016.12.21 – FeHoVa CACIBKitűnő 2Bíró: Balogh Zsuzsanna
2016.05.22 – Kapuvár CACKitűnő 2, R.CACBíró: Kardos Vilmos
2016.05.27 – GRK SpeciálKitűnő 1, CACBíró: Bruno Facq (Fr)
2016.06.11 – TKOK CACKitűnő 1, CAC, Veteran BISBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2016.06.11 – TKOK KLUB CACKitűnő 1, CAC, Veteran BISBíró: Németh Zsolt
2016.06.11 – CCC CACKitűnő 1, CAC, Veteran BIS 3Bíró: Horváth Imre
2016.09.10 – OTK CACKitűnő 1, CAC, Veteran BIS 3Bíró: Dr Lehocky Pál
2016.09.18 – GRK KlubkiállításKitűnő 2, R.CACBíró: Agneta Cardell (S)
2017.05.06 – GRK SpeciálKitűnő 4Bíró: Dawn Rose (Uk)
2017.05.07 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOB, R.BOG, Veteran BISBíró: Dr Lehocky Pál
2017.06.04 – Nitra CACIBKitűnő 1, Veteran WinnerBíró: Beke Judit
2017.06.10-11 – Székesfehérvár 2*CACIBKitűnő 1, CAC, Veteran BIS
Kitűnő 1, CAC
Bírók: Jana Janek (Sk), Dr Sipos Marta (Srb)
2017.07.15 -Szombathely CACKitűnő 1, CACBíró: Dr. Tesics György
2017.07.16 – Szombathely CACIBKitűnő 1, CAC, BOBBíró: Maite Gonzalbo Lorenzo (E)
2017.08.19-20
Bratislava 2*CACIB
2*Kitűnő 1, Veteran WinnerBírók: Frncova Lenka (Sk), Dolejsova Olga (Cz)
2017.09.02 – Obrenovac CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOB, BOG3Bíró: Dragana Vlahovic (Srb)
2017.09.03 – Melenci CACKitűnő 1, CACBíró: Sanja Momcilovic (Srb)
2017.09.17 – GRK Klubkiállítás
Fehérvárcsurgó
Kitűnő 1, CAC, Veteran BISBíró: Freda Garget (Uk)
2017.09.29 – Grafenegg Retriever FestivalKitűnő 1, Veteran WinnerBíró: Sjoerd Jobse (SE)
2017.09.30 – Tulln CACIBKitűnő 1, Veteran WinnerBíró: Henric Fryckstrand (SE)
2017.10.01 – Tulln CACIBKitűnő 1, Veteran Winner, Veteran R.BISBíró: Claudia Brechtold (Ö)
2017.10.07 – OTK CACKitűnő 1, CAC, Veteran BISBíró: Horváth József
2018.04.14 – Odzaci CACIBKitűnő 1, CAC, Veteran R.BISBíró: Ivan Vasiljevic (Srb)
2018.04.27 – GRK Special CACKitűnő 1, CAC, Veteran BISBíró: Santiago Gadea Castro (Esp)
2018.05.12 – OTK CACKitűnő 1, CAC, Veteran BISBíró: Dr Lehocky Pál
2018.06.17 – Becej CACIBKitűnő 1, CAC, Veteran BIS 3Bíró: Jojkic Zlatko (Srb)
2018.07.01. – Herend CACKitűnő 1, CACBíró : Olga Goncharuk (UA)
2018.07.06-29. – Split 4*CACIB1.nap: Kitűnő 1, CAC, Vet.BOB
2.nap: Kitűnő 1, CAC, Vet.BOB, BOB, BOG III.
3.nap: Kitűnő 1, CAC, Vet.BOB
4nap: Kitűnő 1, CAC, Vet.BOB
Bírók: Mile Aleksoski (MK)
Hiroshi Kamisato (Jp)
Noreen Harris (AU)
Nedim Suta (BA)
2018.09.09 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOS, BOS BISBíró: Horváth Imre
2018.09.16 – GRK KlubkiállításKitűnő 1, CAC, Veterán Klubgyőztes, Veterán BISBíró : Suzanna Zubair (UK)
2018.10.20 – Komárom CACIBKitűnő 1, CACBíró: Alberto Cuccillato (I)
2018.10.21 – MRVE Special CACKitűnő 1, CACBíró: Ragnhild Ulin (S)
2018.11.03 – Sumadija CACKitűnő 1, CACBíró: Ana Radovanovic
2019.04.14 – Sombor CACKitűnő 1, CAC, Veteran BIS 3Bíró: Marija Radovanovic Muncan (Srb)
2019.04.24 – Bajmok CACKitűnő 1, CAC, Veteran BISBíró: Karlo Bala (Srb
2019.05.12 – OTK CACKitűnő 1, CAC, Veteran BIS 3Bíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.06.14 – EDS-WelsKitűnő 4Bíró: Dr Jakkel Tamás
2019.06.22 – Herend 2*CAC2*Kitűnő 1, CAC, Best veteranBíró: Szabó Sándor, Erdős László
2019.09.14 – OTK Klub CACKitűnő 1, CAC, Veteran Klubgyőztes, Veteran BIS 3Bíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.09.15 – GRK Klubkiállítás FehérvárcsurgóKitűnőBíró: Ms Linsay Dunbar (Uk)
2019.09.21 – Backa Topola CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Dr Sipos Marta (Srb)
2019.10.26 – MKSZ DerbyKitűnő 1, CAC, Veteran R.BISBíró: Németh Zsolt