Lively Golden Joy of a Future Dancer “Ellie”

ICh Thornywait Fire N’Ice x Multi Ch Shamrock Golden Dancer
Születési idő : 2014.05.13
Tenyésztő: Dr Krausz Dóra
Szűrései: HD-C, ED-0/0, OCD-0, Szemek tiszták, prcd-PRA-, GR_PRA1-, &2, GR-MD mentes
Kiállítási eredményei:
InterShowChampion
*GRK 2018 Év golden retrievere*
*2018 OTP Top Adult Female*
Res.BEST IN SHOW
Hungaria Junior Champion
MKSZ Hungaria Junior Champion
MKSZ Hungaria Show Champion
MKSZ Hungaria Champion
Hungaria Show Champion
Szerb Champion
Román Champion
Szerb Grand Champion
Grand Champion of Bosnia
Montenegro Champion
BABY BEST IN SHOW
Euro Dog Show Brno (2014): Nagyon ígéretes 4.
Tenyészszemle, Képességvizsga (GRK, 2015)
Vadászati Alkalmassági Vizsga (Sárszentmihály, 2015)
Utánkereső Vadászati Alkalmassági Vizsga (Lovasberény, 2017)
6*HPJ, 32*CAC, 4*CACIB, 7*R.CAC, 5*R.CACIB, 2*R.BOG, 6*BOG, 9*BOB

Pedigree – K9 data

Kiállítások


2014.08.31 – EKME CAC
Nagyon ígéretes I, Baby Best in Show
Bíró: Landi Éva
2014.09.21 – OTK CACNagyon ígéretes 1., Best Baby, OTK Baby Klubgyőztes Bíró: Dr Roberto Schill (Ro)
2014.09.28 – Dunaújváros CACNagyon ígéretes 1., Best BabyBíró: Kardos Vilmos
2014.10.10 – GRK KlubkiállításNagyon ígéretesBíró: Mrs Paula Edwards (UK)
2014.10.12 – Komárom CACIBNagyon ígéretes 2.Bíró: Marko Lepasaar (Est)
2014.10.26 – EuroDogShow BrnoNagyon ígéretes 4.Bíró: Susanne Höger (A)
2015.04.18 – Miskolc CACIBKitűnő 4Bíró: Tino Pehar
2015.04.18 – Miskolc CACKitűnő 3Bíró: Erdős László
2015.04.19 – Miskolc CACIBKitűnő 4Bíró: Cristian Stefanescu (Ro)
2015.05.10 – OTK CACKitűnő 1, HPJ, BJ, BOB, R.BOG Bíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2015.05.24 – Mosonmagyaróvár CACKitűnő 1, HPJ, Best JuniorBíró: Erdős László
2015.05.31 – TKOK CACKitűnő 1, HPJ, BJ, BOB, BOG 4Bíró: Görbe Benjamin
2015.06.20 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, HPJ Bíró: Dr Ümit Özkanal (Tr)
2015.06.21 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, HPJ Bíró: Dr Sipos Márta (Rs)
2015.09.20 – OTK CACKitűnő 1, HPJ, Best JuniorBíró: Görbe Benjamin
2015.10.09 – GRK KlubkiállításKitűnőBíró: Antonio Lopez Noguera (Es)
2016.01.10 – President CupKitűnő 2, R.CACBíró: Kardos Vilmos
2016.02.21 – FeHoVa CACIBKitűnő 1, CACBíró: Balogh Zsuzsanna
2016.03.13 – Pécs CACIBKitűnő 2Bíró: Balogh Zsuzsanna
2016.04.09 – Kaposvár CACKitűnő 1, CACBíró: Kardos Vilmos
2016.04.17 – Zalaegerszeg CACKitűnő 1, CACBíró: Erdős László
2016.05.22 – Kapuvár CACKitűnő 1, CACBíró: Baumann Anita
2016.06.11 – TKOK CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOG, Res.BEST IN SHOW Bíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2016.06.11 – TKOK KLUB CACKitűnő 1, CAC, Klubgyőztes, Fajtagyőztes, BEST IN SHOW 6.Bíró: Németh Zsolt
2016.06.11 – CCC CACKitűnő 1, CAC, BOSBíró: Horváth Imre
2016.09.10 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Dr Lehocky Pál
2016.09.18 – GRK KlubkiállításKitűnőBíró: Agneta Cardell (S)
2016.10.07 – Komárom CACIBKitűnő 3Bíró: Kardos Vilmos
2016.10.22 – MKSZ Derby CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Németh Zsolt
2016.11.05-06 – Bratislava 2*CACIBKitűnő 1, Kitűnő 3Bírók: Fulgenzi Gianni (I), Ryk Jan
2017.01.08 – President CupKitűnő 2, R.CACBíró: Cristian Stefanescu (Ro)
2017.04.08 – Odzaci CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOBBíró: Marijan Čizmesija (Hr)
2017.04.09 – Sombor CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Ivan Vasiljevic (Srb)
2017.10.07 – OTK CACKitűnő 1, CAC Bíró: Horváth József
2018.02.15 – FeHoVa CACIBKitűnő 2, R.CACBíró: Beke Judit
2018.02.16 – FeHoVa CACIBKitűnő 2, R.CACBíró: Jos de Cuyper (Be)
2018.02.17 – FeHoVa CACIBKitűnő 1, CACBíró: Krisztina Tar (UA)
2018.02.18 – FeHoVa CACIBKitűnő 1, CAC, CACIBBíró: Herdis Hallmarsdottir (Is)
2018.04.14 – Odzaci CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Ivan Vasiljevic (Srb)
2018.04.27 – GRK Special CACKitűnő 2, R.CACBíró: Santiago Gadea Castro (Esp)
2018.05.12 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Dr Lehocky Pál
2018.06.17 – Becej CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Jojkic Zlatko (Srb)
2018.07.06-29. – Split 4*CACIB1.nap: Kitűnő 2, R.CAC
2.nap: Kitűnő 1, CAC, R.CACIB
3.nap: Kitűnő 3
4nap: NJ
Bírók: Mile Aleksoski (MK)
Hiroshi Kamisato (Jp)
Noreen Harris (AU)
Nedim Suta (BA)
2018.09.09 – OTK CACKitűnő 1, CACBíró: Horváth Imre
2018.09.16 – GRK KlubkiállításKitűnő 2, R.CACBíró: Suzanna Zubair (Uk)
2018.09.22-23 – Kecskemét 2*CACIB2*Kitűnő 1, CAC, 1*R.CACIBBírók: Korózs András,
Rudy Feyaert
2018.09.30 – Backa Topola CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOBBíró: Kardos Vilmos (H)
2018.10.06 – Tuzla CACIBKitűnő 1, CAC Bíró: Rade Dakic (Srb)
2018.10.07 – Gradacac CACKitűnő 1, CAC, BOB, R.BOGBíró: Nebojsa Svraka (BiH)
2018.10.07 – Gradacac CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIB Bíró: Ivan Vasiljevic (Srb)
2018.11.24-25 Canj CACIB
Kotor CACIB
2*Kitűnő 1, CACBíró: Bulajic Miljk
2019.02.02-03 Timisoara 2*CACIB, CAC3* CAC, BOS, Best BitchBírók: Ervin Deutscher (A)
Christian Stefanescu(Ro)
Petru Muntean(Ro)
2019.09.14 – OTK Klub CACKitűnő 1, CACBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.10.26 – Podgorica CACIBKitűnő 1, CAC, CACIBBíró: Vladimir Vukosavljevic