Lively Golden Image the Splendid Past “Mac”

Ich Beavertail of Anavy x VCh Lively Golden Angel Whity
Születési idő : 2012.06.04
Tenyésztő: Dr Krausz Dóra
Szűrései: HD-A, ED-0/0, OCD-0
GR_PRA1-, GR_PRA2-, prcd-PRA-, Gr-MD, ICT-mentes
Kiállítási eredményei:
*OTK 2018 Top Breeding Bitch III*
*OTK 2019 Top Breeding Bitch II*
Szerb Champion
Szerb Grand Champion
MKSZ Show Champion
MKSZ Hungaria Champion
Hungaria Veteran Champion
MKSZ Veteran Champion
Szerb Veteran Champion
2020 GRK Veteran Klubgyőztes, OTK Veteran Klubgyőztes, OTK Veteran Club Champion 2020
2021 MRVE Speciál: Veteran Winner, Veteran Res.BIS
2*R.CAC, 9*MKSZ CAC, 2*Fajtagyőztes, 16*CAC, 2*R.CACIB, R.BOG, 11*Vet.CAC
Képességvizsga, Tenyészszemle (GRK, 2013)
Vadászati Alkalmassági Vizsga (Sárszentmihály, 2013)

Pedigree – K9 data

Kiállítások


2012.09.09 – Székesfehérvár CACIBNagyon ígéretes 1., Baby BIS-re jav.Bíró: Jana Janek (Sk)
2012.10.14 – Dunaújváros CACNagyon ígéretes, Baby BIS-re jav.Bíró: Baumann Anita
2013.02.16 – FeHoVa Vadászkutya CACNagyon ígéretes, Kölyök BIS-re jav.Bíró: dr. Jakkel Tamás
2013.02.16 – Champion ShowKölyök 2.Bíró: Marija Kavcic (SLO)
2013.07.07 – Velence CACKitűnő 2Bíró: Kardos Vilmos
2013.08.25 – EKME CACKitűnőBíró: Landi Éva
2014.04.30 – MKSZ CACKitűnő 1, CAC, BOB Bíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2014.07.26 – ARKE CACKitűnő 1, CAC Bíró: Biljana Dzigurski (SRB)
2014.07.26 – TKOK CAC Kitűnő 1, CACBíró: Dusan Rodic (SRB)
2014.08.31 – EKME CACKitűnő 1, CAC Bíró: Landi Éva
2014.09.21 – OTK CACKitűnő 1, CAC, OTK KlubgyőztesBíró: Dr Roberto Schill (Ro)
2014.09.28 – Dunaújváros CACKitűnő 1, CAC Bíró: Kardos Vilmos
2015.09.20 – OTK CACKitűnő 1, CAC Bíró: Görbe Benjamin
2017.08.20 – Herend CACKitűnő 1,CACBíró: Erdős László
2017.09.02 – Obrenovac CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Dragana Vlahovic (Srb)
2017.09.03 – Melenci CACKitűnő 1, CAC, BOB, R.BOGBíró: Sanja Momcilovic (Srb)
2017.10.07 – TKOK CACKitűnő 1, CACBíró: Horváth József
2018.09.09 – OTK CACKitűnő 2, R.CACBíró: Horváth Imre
2018.09.30 – Backa Topola CACIB Kitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Kardos Vilmos
2018.10.27 – MKSZ Derby CACKitűnő 1, CACBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.04.14 – Sombor CACKitűnő 1, CACBíró: Marija R.Muncan (Srb)
2019.04.24 – Bajmok CAC Kitűnő 1, CACBíró: Karlo Bala (Srb)
2019.05.12 – OTK CAC Kitűnő 1, CACBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.06.09 – OTK CAC Kitűnő 1, CACBíró: Horváth Imre
2019.06.22 – Herend 2*CAC2*Kitűnő 1, CACBíró: Szabó Sándor, Erdős László
2019.08.12 – TKOK CACKitűnő 1, Vet.CAC, Best VeteranBíró: Horváth József
2019.09.14 – OTK Klub CACKitűnő 1, CAC Bíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.09.21 – Backa Topola CACIBKitűnő 1, CAC Bíró: Dr Sipos Marta (Srb)
2020.06.20 – Pápa CACIBKitűnő 1, Vet.CAC Bíró: Vojuslav Al-Daghistani
2020.06.21 – Pápa CACIBKitűnő 1, Vet.CAC, Best VeteranBíró: Kardos Vilmos
2020.07.11 – TKOK CACKitűnő 1, Vet.CAC, Best VeteranBíró: Horváth Imre
2020.07.18 – Kaposvár CACKitűnő 1, Vet.CAC, Best VeteranBíró: Kardos Vilmos
2020.09.06 – OTK CACKitűnő 1, Vet.CAC, Best Veteran, Veteran KlubgyőztesBíró: Horváth József
2020.09.13 – GRK KlubkiállításKitűnő 1, Vet.CAC, Veteran Klubgyőztes, Veteran R.BISBíró: Bruno Faqc
2020.10.10 – TKOK CACKitűnő 1, Vet.CAC, Best VeteranBíró: Németh Zsolt
2020.06.04 – Komárom CACIBKitűnő 1, Vet.CAC Bíró: Korózs András
2020.06.05 – Komárom CACIBKitűnő 2, R..CACBíró: Grzegorz Robak
2020.06.05 – MRVE Speciál CACKitűnő 1, Vet.CAC, Veteran Res.BISBíró: Tomasz Slawik
2020.06.20 – Szabadka CACIBKitűnő 1, Veteran WinnerBíró: Vasko Mudresa (MNE)