Lively Golden Requiem for a Dream “Elza”

ICh Seahorse from Strawberry Goldens x ICh Lively Golden Joy of a Future Dancer
Születési idő : 2020.08.16
Tenyésztő: Dr Krausz Dóra
Szűrései: BVA: 3:5, ED-0/0,OCD-0, prcd-PRA, Gr-PRA1, Gr-PRA2-, GR-MD, NCL- mentes, Ict/Ict
Szerb Junior Champion, Hungaria Junior Champion, OTK JunChampion, Junior BIS, MKSZ Special Junior Champion, Szerb Champion, MKSZ Speciál Champion
Bosznia Hercegovina Champion, Fed.Champion of BIH
Kiállítási eredményei: 2*PRM, 5* Best Junior, 9*BOB, 3*BOG, BOG III., Junior BOG, 3*HPJ, 11*CAC, 2*CACA, 4*R.CAC, 2*CACIB, 3*R.CACIB
Képességvizsga(GRK, 2022), Tenyészszemle (GRK, 2021)
Vadászati Alkalmasság Vizsga (OMVK-Fejér, 2022)

Pedigree – K9 data

Kiállítások

2020.06.04 – Komárom CACIBKitűnőBíró: Korózs András
2020.06.05 – Komárom CACIBKitűnőBíró: Grzegorz Robak
2020.06.05 – MRVE Speciál CACKitűnőBíró: Tomasz Slawik
2020.06.20 – Szabadka CACIBKitűnő 1, PRM, BOB, Junior BOG, BOG III.Bíró: Vasko Mudresa (MNE)
2020.06.27 – MosonmagyaróvárKitűnő 2Bíró: Dr Sipos Marta
2021.07.04 – Irig CACIBKitűnő 1, PRM, Best JuniorBíró: Nebojša Šurbatović
2021.08.07 – Pápa CACIBKitűnő 2 Bíró: Kardos Vilmos
2021.08.08 – Pápa CACIBKitűnő 3Bíró: Czeglédi Attila
2021.08.22 – Vasszécseny CAC Kitűnő 1, HPJBíró: Oliver Simon (Hr)
2021.09.18 – OTK CACKitűnő 1, HPJ, Fiatal Klubgyőztes, BOB, BOGBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2021.09.18 – OTK ExtraKitűnő 1, HPJ, BOB, BOG Bíró: Horváth József
2021.09.18 – TESE CACKitűnő 1, HPJ, BOB, Jun BIS, R.BIS Bíró: Horváth Imre
2021.09.19 – GRK KlubKitűnő 3 Bíró: Philippe Lammens
2021.09.24 – Komárom CACIBKitűnő 1, HPJ Bíró: Kardos Vilmos
2021.09.26 – Komárom CACIB Kitűnő 1, HPJ Bíró: Nedim Suta (BiH)
2022.04.23 – Bajmok CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Paróci Pál (Srb)
2022.05.07 – OTK CACKitűnő 1, CAC Bíró: Borisz Rakowsky
2022.05.07 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Horváth József
2022.05.15 – GRK SpeciálKitűnő 3 Bíró: Jennie Andersson
2022.07.30 – Uhudler Wine Show (Ö)Kitűnő 1, CACA Bíró: Mateja Tomasic
2022.07.31 – Uhudler Wine Show (Ö)Kitűnő 1, CACA Bíró: Maja Horvat
2022.09.10 -Lendva CACIB (Slo)Kitűnő 2, R.CAC, R.CACIB
2022.09.11 -Lendva CACIB (Slo)Kitűnő 2, R.CAC, R.CACIB
2022.09.17 – Osijek CACIBKitűnő 1, CAC, CACIBBíró: Daniela Radu
2022.09.17 – Osijek CAC Kitűnő 1, CAC, BOBBíró: Suncica Lazic
2022.09.18 – Osijek CACIBKitűnő 2, R.CACBíró: Darko Drobnjak
2022.10.02 – Backa Topola CACIBKitűnő 1, CACBíró: Joao Vasco Pocas
2022.10.08. – TKOK CACKitűnő 1, CACBíró: Görbe Benjamin
2022.10.22 – 8.SRA MünchbergKitűnő 1, CAC, VDH Ant.Bíró: Josephine Glynn
2022.10.30 – Dunaújváros CACKitűnő 2, R.CACBíró: Vígh Orsolya
2022.12.17 – Sarajevo CACKitűnő 1, CAC, BOBBíró: Damir Serak (Ba)
2022.12.17 – Sarajevo CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOBBíró: Oliver Simon (Hr)
2022.12.18 – Sarajevo CACKitűnő 1, CACBíró: Hans Almgren (Se)
2022.12.18 – Sarajevo CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Refet Hadzic (Ba)