Lively Golden Light in the Night “Mandula”

ICh Little Violet’s Energy Flash x Srb Ch Lively Golden Image the Splendid Past
Születési idő : 2016.05.18
Tenyésztő: Dr Krausz Dóra
Társtulajdonos: Friedl Kata
Szűrései: prcd-PRA, Gr-PRA1, Gr-PRA2, GR-MD mentes
Kiállítási eredményei:
InterShowChampion
SRB Junior Champion
MKSZ Junior Champion, MKSZ Show Champion
Szerb Champion, Szerb Grand Champion
Champion of Bosnia, Federation Champion of Bosnia
2018 OTK Top Adult Male Golden retriever
2019 OTK Top Dog VI.
GRK 2018 Év golden retrievere 2. helyezett

Pedigree – K9 data

Kiállítások


2016.09.10 – OTK CACNagyon ígéretes 1Bíró: Dr Lehocky Pál
2016.09.18 – GRK KlubkiállításNagyon ígéretesBíró: Riitta Liisa Lehtonen (Fi)
2016.10.07 – Komárom CACIBNagyon ígéretes 2Bíró: Kardos Vilmos
2016.10.22 – MKSZ Derby CACNagyon ígéretes 1Bíró: Németh Zsolt
2017.04.09 – Sombor CACKitűnő 1, PRM, Best Junior, JUNIOR Res.BEST IN SHOW!Bíró: Ivan Vasiljevic (Srb)
2017.05.06 – OTK CACKitűnő 1, HPJ, Best Junior, BOSBíró: Dr Lehocky Pál
2017.06.10 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 3Bíró: Jana Janek (Sk)
2017.06.11 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, HPJBíró: Dr Sipos Marta (Srb)
2017.08.20 – Herend CACKitűnő 2 / Excellent 2Bírók: Erdős László (H)
2017.09.02 – Obrenovac CACIBKitűnő 1, PRM, Best JuniorBíró: Dragana Vlahovic (Srb)
2017.09.03 – Melenci CACKitűnő 1, PRM, Best JuniorBíró: Sanja Momcilovic (Srb)
2017.09.16 – TKOK CACKitűnő 1, HPJ, BOSBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2017.10.07 – OTK CACKitűnő 1, HPJ, BOB, R.BOGBíró: Horváth József
2018.05.12 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOS, BOS BISBíró: Dr Lehocky Pál
2018.06.09 – Velence CACKitűnő 3Bíró: Jana Janek (Sk)
2018.06.17 – Becej CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Jojkic Zlatko (Srb)
2018.09.09 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOB, R.BOGBíró: Horváth Imre
2018.09.30 – Backa Topola CACIBKitűnő 1, CAC, R.CACIBBíró: Kardos Vilmos (H)
2018.10.06 – Tuzla CACIBKitűnő 1, CAC, CACIBBíró: Rade Dakic (Srb)
2018.10.07 – Gradacac CACKitűnő 1,CACBíró: Nebojsa Svraka (BiH)
2018.10.07 – Gradacac CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOB, BOG III.Bíró: Ivan Vasiljevic (Srb)
2018.10.27 – MKSZ Derby CACKitűnő 1, CACBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2018.11.03 – Sumadija CACKitűnő 1, CACBíró: Ana Radovanovic (Rs)
2019.04.24 – Bajmok CACKitűnő 1, CAC, BOB, R.BOGBíró: Karlo Bala (Srb)
2019.05.12 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.06.09 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOS, BOS BISBíró: Horváth Imre
2019.06.22 – Herend 2*CAC2*Kitűnő 1, CACBíró: Szabó Sándor, Erdős László
2019.06.30 – Székesfehérvár CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOBBíró: Dr Sipos Marta (Srb)
2019.08.12 – TKOK CACKitűnő 1, CAC, BOS, BOS BIS 3Bíró: Horváth József
2019.09.14 – OTK Klub CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Dr. Pozsonyi Anikó
2019.09.15 – GRK Klubkiállítás FehérvárcsurgóKitűnőBíró: Mr Eddie Webster (Uk)
2019.09.21 – Backa Topola CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB, BOB, R.BOGBíró: Dr Sipos Marta (Srb)
2019.10.13 – Krusevac CACIBKitűnő 1, CAC, CACIB Bíró: Curcic Zoran (Srb)
2019.10.26 – MKSZ Derby CACKitűnő 1, CACBíró: Németh Zsolt
2020.07.11 – OTK CACKitűnő 1, CAC, BOB, BOGBíró: Horváth Imre
2020.07.18 – Kaposvár CACKitűnő 1, CAC, BOBBíró: Kardos Vilmos
2020.09.06 – OTK CACKitűnő 1, CAC, KlubgyőztesBíró: Horváth József
2020.09.13 – GRK KlubkiállításKitűnő 3Bíró: Bruno Faqc